Po raz kolejny przedstawię ciekawe i popularnie szablony z ThemeForest. Do czołówki wpadło nam kilka naprawdę fantastycznych wisienek. Wybrałem 4 moim zdaniem najciekawsze. Aby zobaczyć jak naprawdę te motywy wyglądają i „pracują” koniecznie trzeba pomyszkować w ich LIVE DEMO. Wystarczy kliknąć w screenshota aby zobaczyć szablony na żywo.

INOVADO

INOVADO to bardzo nowoczesny szablon, który swój debiut miał zaledwie 2 tygodnie temu i w tym czasie znalazł już ponad 700 nabywców! Naprawdę wynik godny pozazdroszczenia.

Trudno wymienić tutaj wszystkie cechy tego szablonu, ponieważ jest ich naprawdę sporo. Cena szablonu to tylko 45$, a warto nadmienić, że sam slider zastosowany w tej skórce kosztuje 15$, a zestaw profesjonalnych ikon 59$. Także niezła okazja. Po szczegóły odsyłam na stronę szablonu – KLIK.

Kliknij obrazek aby zobaczyć LIVE DEMO

 

AQUATHEME

AquaTheme to kolejny świeżutki, a zarazem bardzo popularny szablon. Może być on wykorzystany do różnorodnych stron, z naciskiem na biznes i strony firmowe. Również i Aqua Theme zawiera świetny „Revolution Slider” oraz dziesiątki ciekawych funkcji, szczegóły TUTAJ.

 

 

ONE TOUCH

OneTouch to kolejny innowacyjny szablon, który błyskawicznie zdobył ogromną popularność. Szablon jest wykonany w stylu METRO. Motyw ten może być wykorzystywany do różnorodnych celów. Otrzymujemy 3 różnorodne układy stron: klasyczny, firmowy oraz na magazyn online. Dodatkowo szablon ma już wbudowany plugin WooCommerce, dzięki czemu szybko można go skonfigurować do prowadzenia e-sklepu. Szczegóły tej skórki znajdziecie TUTAJ.

Kliknij screenshot aby zobaczyć LIVE DEMO

 

CLEANSPACE

Kolejna styczniowa świeżynka, którą polubili klienci ThemeForest. Szablon może nam posłużyć do zbudowania dowolnej strony opartej na WordPressie. 4 układy strony głównej dają spore możliwości dostosowania wyglądu strony startowej do własnych potrzeb. Po szczegóły zapraszam TUTAJ.

 Kliknij screenshot aby zobaczyć LIVE DEMO.