graphpaperpressGraph Paper Press to nieduża firma zlokalizowana w Nowym Yorku, która skupiła się głównie na tworzeniu szablonów i pluginów dla fotografów oraz artystów. Za pomocą tych szablonów nie tylko zbudujemy ciekawy blog czy prezentację swojego portfolio ale również, a może co najważniejsze, będziemy mogli sprzedawać pliki bezpośrednio ze swojej strony. W chwili obecnej firma oferuje aż 47 szablonów dla fotografów,w tym 7 przeznaczonych do sprzedaży fotografii.

Za obsługę sprzedaży odpowiada plugin stworzony przez tę samą firmę. Plugin nazywa się SELL MEDIA i w podstawowej wersji oferuje sprzedaż plików cyfrowych, zarządzanie licencjami, tworzenie wielu cenników, płatności za pomocą kart kredytowych i PAYPAL’a oraz dokładne raporty sprzedaży. Za dodatkową opłatą można zakupić rozszerzenia do: tworzenia kuponów promocyjnych, nakładania znaków wodnych, oferowania możliwości bezpłatnego pobierania plików oraz lupę do podglądania detali na zdjęciu.

Ceny szablonów zaczynają się od 79$. Dostęp do wszystkich szablonów, pluginów oraz chatu online z developerami kosztuje 399$.

[info]W chwili obecnej trwa promocja z możliwością zakupów z 25% rabatem. W kasie odszukaj miejsce na wpisanie kodu promocyjnego i wstukaj SAVE25TODAY. Zobacz szablony TUTAJ.[/info]

GraphPaperPress oferuje 30 dniowy gwarantowany zwrot pieniędzy, bez żadnych pytań.