Wybierz stronę

DIVI – najciekawszy motyw od ElegantThemes

DIVI - INNEGO NIE POTRZEBUJESZ

Już ponad pół miliona użytkowników używa motywu DIVI do tworzenia różnorodnych stron internetowych. DIVI to wspaniałe narzędzie o nieograniczonych możliwościach.

PROMOCJA NA DIVI - 10% (przez 24h po kliknięciu)

Przedstawiamy

W skrócie o DIVI:

 • Kupujesz tylko raz i używasz na dowolnej ilości stron, licencja bez limitów!
 • Co tydzień dwa nowe profesjonalne szablony do wykorzystania w DIVI
 • Visual Builder pozwala na żywo, na podglądzie modyfikować wszystkie elementy strony
 • Mnóstwo wbudowanych modułów jak formularze, przyciski, galerie, tabele, slidery itd.
 • Import&Export – w prosty i szybki sposób możesz kopiować dowolne elementy pomiędzy stronami opartymi na DIVI
 • Bardzo pomocna społeczność DIVI, forum, pomoc techniczna, grupy na FB
 • Polska wersja językowa

RESPONSYWNOŚĆ

DIVI na smartfonach

Divi zostało stworzone z myślą o bezproblemowym, eleganckim i szybkim działaniu na wszelkich urządzeniach mobilnych. W obecnych czasach jest to wymóg nie tylko techniczny ale również ogromnie wpływa na pozycję Twojej strony w wyszukiwarkach. Masz pełną kontrolę nad tym, które elementy i w jaki sposób mają być wyświetlane na urządzeniach mobilnych, tabletach i komputerach stacjonarnych.

Setki gotowych układów stron

Gotowe strony zupełnie za darmo

Każdego tygodnia otrzymujesz dwa profesjonalnie wykonane układy stron, które możesz zupełnie za darmo wykorzystywać w swoich projektach. Proces podglądu i instalacji jest w 100% online i opiera się na kilku kliknięciach. Tobie pozostanie tylko zmiana tekstu i ewentualnie zdjęć. To naprawdę działa!

PRZYKŁADOWE SZABLONY STRON DLA DIVI

Co tydzień 2 nowe!

Edytor wizualny

DIVI VISUAL BUILDER

Dzięki Visual Builder możesz tworzyć i edytować strony w ciągłym podglądzie, zmiany obserwujesz „na żywo”. Visual Builder pozwala zmienić lub dodać wszystkie elementy dostępne w DIVI. Dodatkowo „na żywo” możesz kontrolować jak strona będzie wyglądać na smartfonach oraz tabletach.

CENNIK

Poniższe ceny zawierają 10% upust od ceny podstawowej

O autorze

11 komentarzy

 1. Marcin

  Divi to dzieło sztuki – pelna zgoda z autorem. W dodatku dobrze się prezentuje rownież na tabletach / smartfonach. Polecam wszystkim nawet mimo podwyżki.

 2. Maciej

  Zgadzam się w 100%. Na wielu stronach posiadam szablon DIVI, daje on niesamowite możliwośći

 3. Pitaj

  Czy są jakieś podobne podobne szablony do DIVI ?

 4. admin

  Pierwsza piątka najpopularniejszych szablonów z ThemeForest

 5. Alex

  Rzeczywiście wśród gotowych szablonów Divi rzeczywiście wymiata. I do tego jeszcze zupełnie nieźle wygląda w wersji na smartfony i tablety.

  Pozdrawiam wszystkich

 6. Krzysztof

  Na tym szablonie można poszaleć przy budowie strony.

 7. oleba.pl

  moja jest na tym szablonie ale DIV ma problem z klasą hentry , nie rzutuje to na razie szczególnie na indeksacje ale błędy są

 8. Zuza

  Dawniej kupowałam do każdego projektu inny szablon ale po jakimś czasie rodziło to wiele problemów. Teraz używam już tylko DIVI. Zero problemów. Działa, aktualizuje się, pięknie wygląda na każdym urządzeniu. Duży plus to świetne community i dużo darmowych layoutów.

 9. stworzycstrone.pl

  Divi jest niesamowite jeżeli chodzi o częste aktualizacje motywu i jego rozwój. Posiadam motyw od dwóch lat i w tym czasie zdążył się zmienić kolosalnie – oczywiście na plus. Jest bardzo uniwersalny i dobrze sie sprawsza przy pozycjonowaniu stron. Jeżeli ktoś się zastanawia naprawdę warto go zainstalować. Zuza zgadzam się w 100% 🙂

 10. Marek

  Co do stron to wordpress fajnie wygląda na mniejszych stronach, ale jak serwis ma mieć miliard produktów to jest niewypałem.

 11. Jurant

  Tworzę stronę na DIVI. Mam problem że strona bardzo wolno chodzi, nie tylko na komórkach. Nie wiem jak to naprawić teraz. Czy kupić inny motyw?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *