Wybierz stronę

Cyber Monday – ogromna wyprzedaż w Envato Market

Cyber Monday – ogromna wyprzedaż w Envato Market

Rozpoczęła się dzisiaj potężna wyprzedaż w Envato Market, największego serwisu gdzie możemy zakupić nie tylko motywy i pluginy dla WordPress’a ale również wszelkie produkty cyfrowe jak zdjęcia, klipy video, pliki dźwiękowe, grafikę… po prostu wszystko. W przypadku motywów i pluginów dla WordPress’a ogromna część dostępnych produktów została przeceniona o 50%. Promocja będzie obowiązywać do 27 listopada.

Po promocyjnej cenie możemy kupić między innymi tak fantastyczne motywy jak X, Bridge, Jupiter czy najpopularniejszy motyw na serwisy informacyjne – Newspaper. Również najpopularniejszy motyw AVADA, sprzedany już w ponad 465 000 kopiach, dostępny jest za zaledwie 35$. Nie lada gratką jest jednak możliwość zakupu najpopularniejszych wtyczek dla wordpressa, za naprawdę świetne pieniądze. LayerSlider za jedyne 12$, Instagram Feed również za 12$ czy Ultimate Membership Pro za 19$.

Podobna okazja szybko się nie pojawi, zapewne dopiero za rok 🙂

ZOBACZ PRZECENIONE PRODUKTY

O autorze

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DIVI 20% TANIEJ

Specjalna promocja na zakup subskrypcji w Elegant Themes. W ramach subskrypcji otrzymujemy dostęp m.in. do najpopularniejszego pagebuildera dla WordPress’aDIVI.

UWAGA! Po kliknięciu działa tylko 24h!

:: PROMO 10% ::