Wybierz stronę

ElegantThemes zapowiada podwyżkę. To już ostatnia szansa na zakup subskrypcji za 39$.

ElegantThemes zapowiada podwyżkę. To już ostatnia szansa na zakup subskrypcji za 39$.

W najbliższy poniedziałek (17.III.2014r.) cena podstawowej subskrypcji w ElegantThemes zostanie podniesiona z 39$ na 69$. Ceny pozostałych subskrypcji pozostaną bez zmian: Developer – 89$, LifeTime – 249$. Ostatnia podwyżka miała miejsce 3 lata temu, więc należało się już spodziewać kolejnej. W chwili obecnej ElegantThemes oferuje 87 szablonów, czyli cena pojedynczego szablonu w podstawowej subskrypcji wynosi zaledwie 45 centów! Od poniedziałku będzie to już 79 centów.

W ostatnich miesiącach ekipa ElegantThemes nie wypuszczała zbyt dużo nowych szablonów, swoje wysiłki skupili na pracach na najbardziej rozbudowanym i uniwersalnym szablonie – DIVI. Już pojawiły się zapowiedzi dużego upgrejdu szablonu DIVI do wersji 2.0 z wieloma nowymi innowacyjnymi funkcjami. Najprawdopodobniej pojawi się on wkrótce po podwyżce cen. Wartość tego jednego szablonu przekracza 39$, nie wspominając o pozostałych 86.

Polecamy skorzystać z ostatnich dni tej wyśmienitej okazji, taniej już nie będzie. ZOBACZ SZABLONY ELEGANT THEMES

O autorze

2 komentarze

  1. Paweł tableciarz

    Ooo, umknęło mi to info. Dzięki serdeczne! (znalazłem przypadkiem na FB Twój wpis). Używam elegantów od kilku lat, są najlepsze. A DIVI będzie chyba w dwóch projektach u mnie gościł niebawem. Zaraz go ściągam 😉

  2. Mateo

    Potrzebujemy Twojej pomocy. Szukamy 10 – 15 tanich szablonów na blogi WP ale koniecznie z wersją RWD. Nie muszą być z wodotryskami, ale pewne i bez dodatkowych linków reklamowych. Może coś możesz polecić?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DIVI 20% TANIEJ

Specjalna promocja na zakup subskrypcji w Elegant Themes. W ramach subskrypcji otrzymujemy dostęp m.in. do najpopularniejszego pagebuildera dla WordPress’aDIVI.

UWAGA! Po kliknięciu działa tylko 24h!

:: PROMO 10% ::