Zespół Photocrati do tej pory oferował 5 szablonów zaprojektowanych dla fotografów, które były sprzedawane oddzielnie lub w jednym większym packu. Kilka dni temu wprowadzono „małą” rewolucję. Zaprezentowano 15 kompletnie nowych szablonów, które są sprzedawane w jednym pakiecie.

Wszystkie szablony są zaprojektowane bardzo starannie i znacznie różnią się od siebie kolorystyką. Jednak największą zmianą w porównaniu do starszych szablonów jest bardzo rozbudowany panel administracyjny. Bez zaglądania w kod php, za pomocą przycisków i okienek, możemy dowolnie modyfikować wygląd swojej galerii. Panel administracyjny pozwala na zmianę układu menu, loga, szerokości strony i paska bocznego, zmianę czcionek oraz tła, stylu wyświetlania zdjęć oraz dowolnie modyfikować nagłówek i stopkę. Krótko mówiąc mamy wpływ niemal na wszystko.

Należy oczywiście wspomnieć, że zarządzanie albumami, galeriami i pojedynczymi zdjęciami jest bardzo proste, intuicyjne i w znacznym stopniu zautomatyzowane. Wszystkie skórki korzystają z najlepszej galerii dla wordpress’a – NextGEN Gallery oraz autorskiej galerii Photocrati Gallery.

Z okazji premiery SuperTheme jest dostępny w promocyjnej cenie 79,95$. Wszyscy dotychczasowi klienci mogą bezpłatnie pobrać pakiet SuperTheme.

Photocrati oferuje 30 dniowy okres „testowy”. Jeżeli uznasz, że szablony nie spełniają Twoich oczekiwań wystarczy napisać emaila i w ciągu 5 dni otrzymasz zwrot pieniędzy.

Gorąco polecam wszystkim fotografom! Zobacz LIVE DEMO

Photocrati - szablony wordpress dla fotografów, fotoblog