Wybierz stronę

Photocrati SuperTheme – najlepsze szablony dla fotografów

Photocrati SuperTheme – najlepsze szablony dla fotografów

Zespół Photocrati do tej pory oferował 5 szablonów zaprojektowanych dla fotografów, które były sprzedawane oddzielnie lub w jednym większym packu. Kilka dni temu wprowadzono „małą” rewolucję. Zaprezentowano 15 kompletnie nowych szablonów, które są sprzedawane w jednym pakiecie.

Wszystkie szablony są zaprojektowane bardzo starannie i znacznie różnią się od siebie kolorystyką. Jednak największą zmianą w porównaniu do starszych szablonów jest bardzo rozbudowany panel administracyjny. Bez zaglądania w kod php, za pomocą przycisków i okienek, możemy dowolnie modyfikować wygląd swojej galerii. Panel administracyjny pozwala na zmianę układu menu, loga, szerokości strony i paska bocznego, zmianę czcionek oraz tła, stylu wyświetlania zdjęć oraz dowolnie modyfikować nagłówek i stopkę. Krótko mówiąc mamy wpływ niemal na wszystko.

Należy oczywiście wspomnieć, że zarządzanie albumami, galeriami i pojedynczymi zdjęciami jest bardzo proste, intuicyjne i w znacznym stopniu zautomatyzowane. Wszystkie skórki korzystają z najlepszej galerii dla wordpress’a – NextGEN Gallery oraz autorskiej galerii Photocrati Gallery.

Z okazji premiery SuperTheme jest dostępny w promocyjnej cenie 79,95$. Wszyscy dotychczasowi klienci mogą bezpłatnie pobrać pakiet SuperTheme.

Photocrati oferuje 30 dniowy okres „testowy”. Jeżeli uznasz, że szablony nie spełniają Twoich oczekiwań wystarczy napisać emaila i w ciągu 5 dni otrzymasz zwrot pieniędzy.

Gorąco polecam wszystkim fotografom! Zobacz LIVE DEMO

Photocrati - szablony wordpress dla fotografów, fotoblog

O autorze

Trackbacki/Pingbacki

  1. Photocrati - szablony wordpress dla fotografów | Wordpress Themes - Profesjonalne Szablony Wordpress, Elegant Themes, Themeforest - […] UPDATE 24.03.2010 Photocrati udostępniło zestaw 15 kompletnie nowych szablonów. Przejdź do: Photocrati – 15 szablonów dla fotografów […]

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DIVI 20% TANIEJ

Specjalna promocja na zakup subskrypcji w Elegant Themes. W ramach subskrypcji otrzymujemy dostęp m.in. do najpopularniejszego pagebuildera dla WordPress’aDIVI.

UWAGA! Po kliknięciu działa tylko 24h!

:: PROMO 10% ::