Wybierz stronę

Elegant Themes – 150 tys. zadowolonych klientów

ElegantThemes.com jest najprawdopodobniej najlepiej znaną firmą tworzącą płatne szablony dla WordPress’a. Założyciel firmy – Nick Roach jest autorem wszystkich dostępnych szablonów, który projektowaniem stron zajął już w wieku 13 lat. Wszystkie skórki wyróżniają się wyjątkowym stylem, delikatnością, elegancją i gustownymi dodatkami.

W chwili obecnej, szablony ElegantThemes.com zakupiło już ponad 150 tysięcy (!) użytkowników. Taka liczba nabywców czyni z firmy Nicka, niekwestionowanego lidera na tym rynku.  Jednak  trzeba przyznać, że do osiągnięcia takiego sukcesu przyczyniły się nie tylko piękne szablony ale również, prowadzony od samego początku, odmienny model biznesowy oraz niezwykle atrakcyjne ceny. Klienci ElegantThemes nie płacą za pojedyncze szablony tylko wykupują roczny abonament, który uprawnia ich do użytkowania wszystkich dostępnych w chwili obecnej szablonów, szablonów wydanych w ciągu następnych 12 miesięcy oraz pełne wsparcie techniczne i korzystania z aktualizacji przez ten okres.

Ile kosztują szablony ElegantThemes? Bardzo mało 🙂 Firma w chwili obecnej oferuje dwa warianty subskrypcji. Wersja standardowa kosztuje 39$ i oferuje dostęp do wszystkich 78 szablonów, aktualizacji oraz wsparcia technicznego. Opcja deweloperska kosztuje 89$ i dodatkowo oferuje dostęp do niezwykle ciekawych pluginów oraz plików graficznych *.PSD  wszystkich szablonów. Jak łatwo obliczyć cena jednego szablonu w subskrypcji podstawowej to jedynie 50 centów! Takiej oferty nie ma nikt na rynku.

Elegant Themes - cennik

Nick Roach, oprócz wydawania nowych szablonów niemal każdego miesiąca, na bieżąco aktualizuje starsze skórki, aby poprawnie działały na cięgle rozwijanym WordPressie czy też aby użytkownicy nie mieli problemów z wyświetlaniem szablonów na wszelkich urządzeniach mobilnych (smartfonach, tabletach itp).

Elegant Themes - wersja mobilna

Co ciekawego otrzymujemy oprócz eleganckiego wyglądu szablonów? Całkiem sporo:

  • ePanel – panel administracyjny zaimplementowany w każdy szablon, za pomocą którego możemy prowadzić stronę, zmieniać jej wygląd, kolory, czcionki, dodawać reklamy, wprowadzać informacje dla SEO
  • Shortcodes – krótkie kody, za pomocą których możemy w błyskawiczny sposób wstawiać na stronie eleganckie elementy takie jak: przyciski, kolumny, tabele z cenami, slidery, dymki, listy, cytaty itd. itd.
  • Różne układy stron – szablony posiadają wbudowane różne układy graficzne stron jak na przykład galerie, strony kontaktowe, układ blogowy, pełną szerokość itp.
  • Support – po wykupieniu subskrypcji otrzymujemy dostęp do dokumentacji oraz możliwości kontaktu z twórcami szablonów
  • Lokalizacja szablonów –  wszystkie szablony posiadają przygotowane pliki .mo oraz .po dzięki czemu w szybki sposób możemy przetłumaczyć dowolny szablon jak również panel administracyjny, bez konieczności wglądu w PHP
  • Pełna kompatybilność z przeglądarkami – możemy być pewni, że nasze strony będą prawidłowo działały na wszystkich przeglądarkach, nie tylko na najpopularniejszych jak IE, Chrome czy Mozilla ale również na Netscape, Opera, Safari czy Android
  • Responsive design – wszystkie szablony świetnie pracują na urządzaniach mobilnych
  • Pluginy – nabywając wersję deweloperską otrzymujemy dodatkowo dostęp do 4 pluginów
  • Brak obostrzeń – po wykupieniu nawet standardowej subskrypcji, możemy używać wszystkich szablonów, na dowolnej ilości stron oraz tworzyć strony dla osób trzecich
Elegant Themes - ePanel

 

Podsumowując, możemy jasno stwierdzić, że biorąc pod uwagę jakość szablonów, ich ilość oraz cenę Elegant Themes zupełnie zmienił obraz płatnych szablonów WordPress i dzierży pozycje bardzo mocnego lidera rynku. Oczywiście jeżeli poszukujemy specjalistycznych szablonów lub frameworków warto zapoznać się z ofertami innych projektantów. Jednak większość osób znajdzie w ofercie ElegantThemes.com to czego poszukuje i oczekuje od szablonów WordPress.

Poniżej zaprezentuje kilka screenów z losowo wybranych szablonów ElegantThemes. Wszystkie można obejrzeć na stronie http://ElegantThemes.com.

 

O autorze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DIVI 20% TANIEJ

Specjalna promocja na zakup subskrypcji w Elegant Themes. W ramach subskrypcji otrzymujemy dostęp m.in. do najpopularniejszego pagebuildera dla WordPress’aDIVI.

UWAGA! Po kliknięciu działa tylko 24h!

:: PROMO 10% ::