Wybierz stronę

ThemeForest – tysiące szablonów, grafik, plików video i ilustracji

ThemeForest – tysiące szablonów, grafik, plików video i ilustracji

ThemeForest.net to błyskawicznie rozwijający się rynek, na którym programiści, graficy, designerzy, dźwiękowcy sprzedają swoje produkty. W chwili obecnej serwis ten oferuje blisko 40 tysięcy różnych plików, w tym około 500 szablonów WordPress, ponad 1000 szablonów PHP, HTML, CSS, 3000 plików video, 10000 różnych grafik, ikon, wizytówek, szablonów PSD, dodatków.

Ceny plików w ThemeForest.net są bardzo atrakcyjne. Szablony można zakupić już za 10$, a najlepsze i najbardziej rozbudowane są dostępne nawet za 25$. Bardzo atrakcyjne projekty wizytówek to wydatek rzędu 2$-5$, pliki video 10$-20$.

Koniecznie odwiedź www.ThemeForest.net i przekonaj się jak kapitalne produkty możesz tam nabyć.

O autorze

3 komentarze

  1. Kalibracja Telewizora

    znam i korzystam.Za grosze można kupić niesamowite rzeczy.

  2. Daniel

    Ojj mala poprawke musi wprowadzic admin bo themeforest.pl liczy juz ponad 130,000 szablonow a nie jak wspomnial admin ze 40k… bylo to dawno i nie prawda:)

  3. Jacek

    Themeforest to jeden z envato marketplace, na nim znajdziemy wszystko co jest związane z internetem, głownie wysokiej jakości szablony… Natomiast nie ma na nim nic związanego z video, dźwiękiem czy 3D – do tego są inne envato marketplace. To takie małe sprostowanie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DIVI 20% TANIEJ

Specjalna promocja na zakup subskrypcji w Elegant Themes. W ramach subskrypcji otrzymujemy dostęp m.in. do najpopularniejszego pagebuildera dla WordPress’aDIVI.

UWAGA! Po kliknięciu działa tylko 24h!

:: PROMO 10% ::