Wybierz stronę

Profesjonalne Szablony WordPress od StudioPress

Brian Gardner jest bardzo znaną osobistością w świecie templatek i szablonów CMS. Można powiedzieć, że jest ojcem profesjonalnych szablonów  dla WordPress’a. Jego Revolution Themes były niezwykle popularne, dzięki czemu Garder mógł porzucić swoją codzienną pracę i żyć jedynie z profitów, które generowały jego skórki. Każdy z szablonów kosztował minimum 59$.
Z końcem 2008 roku narodziła się nowa firma Briana – StudioPRESS.com. Mistrzowsko wykonane szablony, z rozbudowanymi panelami kontrolnymi oraz miłą dla oka grafiką błyskawicznie stały się niezwykle popularne wśród webmasterów i bloggerów. Osobiście zakupiłem kilka szablonów, z czego ulubionym do tej pory pozostaje Lifestyle, na bazie którego zbudowałem serwis bankizdjec.pl.
Nie będę wymieniał opcji, które są dostępne w szablonach StudioPRESS ponieważ lista była by niezwykle długa. Jednym słowem te skórki mają wszystko czego chcesz. W panelu sterowniczym może bardzo łatwo zmieniać wygląd, reklamy, wyświetlane kategorie, miniaturki do zdjęć i galerii itd itd… Skórki z przeznaczeniem dla stron informacyjnych mogą być podstawą do zbudowania naprawdę dużych i solidnych serwisów www.

Pojedyncze szablony są dostępne w cenie 59,95$. Natomiast już za 199,95$ możemy zakupić pakiet wszystkich (!!!) szablonów. Odwiedź stronę StudioPRESS.com i przekonaj się sam.  Poniżej kilka screenów.

Studiopress szablony dla wordpress's

StudioPress - szablony dla serwisów informacyjnych

StudioPress - Szablony na strony firmowe

Zobacz LIVE DEMO lub KUP TERAZ!

O autorze

1 komentarz

  1. Krzysiek

    Trochę drogie te szablony. A swoją drogą ciekawe czy byłoby duże zainteresowanie, gdyby stworzyć takie centrum z szablonami do wordpressa.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DIVI 20% TANIEJ

Specjalna promocja na zakup subskrypcji w Elegant Themes. W ramach subskrypcji otrzymujemy dostęp m.in. do najpopularniejszego pagebuildera dla WordPress’aDIVI.

UWAGA! Po kliknięciu działa tylko 24h!

:: PROMO 10% ::