Wybierz stronę

CONVERTIBLE – Przeciągnij i upuść, czyli sposób na stronę w kilka minut

CONVERTIBLE jest najnowszym szablonem od ElegantThemes.com opartym na mechaniźmie Drag & Drop (Przeciągnij i upuść). Szablon z założenia ma służyć do budowy tzw. „landing page” czyli strony docelowej dla internetowych sprzedawców pojedynczego produktu (ebooka, szablonu, książki, kursu, pluginu itd.). Panel administracyjny posiada wbudowany system Drag & Drop dzięki któremu w szybki sposób możemy zbudować stronę, bez konieczności zaglądania w kod php. Skórka zawiera dziesiątki elementów takich jak różnorodne przyciski, slidery, tabele cenowe, etykiety, pola dla referencji i wiele innych.

Najciekawsze właściwości szablonu:

  • System Przeciągnij i upuść – potężny moduł pozwalający na wizualne zbudowanie strony bez konieczności grzebania w kodzie. Za pomocą myszki chwytamy interesujące elementy i przeciągamy w miejsca, w które sobie wybierzemy na stronie.
  • Moduł błyskawicznego zmieniania rozmiarów kolumn, przycisków, tabel itd.
  • Tworzenie kolumn i ich edycja jeszcze nigdy nie były tak proste.
  • jQuery slider – teraz możesz błyskawicznie tworzyć efektowne slidery.
  • Zwiń i rozwiń zawartość wybranych elementów za pomocą Toggle Content.
  • Różnorodne style kolorystyczne przycisków, ramek, tabel itd.

Cena: 39$. Zobacz LIVE DEMO

Uwaga: Powyższa cena zawiera dostęp do wszystkich szablonów elegantthemes, czyli na chwilę obecną ponad 70 zaawansowanych skórek do różnorodnych zadań. Cena jednostkowa szablonu wynosi około 50 centów.

O autorze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DIVI 20% TANIEJ

Specjalna promocja na zakup subskrypcji w Elegant Themes. W ramach subskrypcji otrzymujemy dostęp m.in. do najpopularniejszego pagebuildera dla WordPress’aDIVI.

UWAGA! Po kliknięciu działa tylko 24h!

:: PROMO 10% ::