Wybierz stronę

Popularne szablony z ThemeForest – styczeń 2013

Popularne szablony z ThemeForest – styczeń 2013

Po raz kolejny przedstawię ciekawe i popularnie szablony z ThemeForest. Do czołówki wpadło nam kilka naprawdę fantastycznych wisienek. Wybrałem 4 moim zdaniem najciekawsze. Aby zobaczyć jak naprawdę te motywy wyglądają i „pracują” koniecznie trzeba pomyszkować w ich LIVE DEMO. Wystarczy kliknąć w screenshota aby zobaczyć szablony na żywo.

INOVADO

INOVADO to bardzo nowoczesny szablon, który swój debiut miał zaledwie 2 tygodnie temu i w tym czasie znalazł już ponad 700 nabywców! Naprawdę wynik godny pozazdroszczenia.

Trudno wymienić tutaj wszystkie cechy tego szablonu, ponieważ jest ich naprawdę sporo. Cena szablonu to tylko 45$, a warto nadmienić, że sam slider zastosowany w tej skórce kosztuje 15$, a zestaw profesjonalnych ikon 59$. Także niezła okazja. Po szczegóły odsyłam na stronę szablonu – KLIK.

Kliknij obrazek aby zobaczyć LIVE DEMO

 

AQUATHEME

AquaTheme to kolejny świeżutki, a zarazem bardzo popularny szablon. Może być on wykorzystany do różnorodnych stron, z naciskiem na biznes i strony firmowe. Również i Aqua Theme zawiera świetny „Revolution Slider” oraz dziesiątki ciekawych funkcji, szczegóły TUTAJ.

 

 

 

CLEANSPACE

Kolejna styczniowa świeżynka, którą polubili klienci ThemeForest. Szablon może nam posłużyć do zbudowania dowolnej strony opartej na WordPressie. 4 układy strony głównej dają spore możliwości dostosowania wyglądu strony startowej do własnych potrzeb. Po szczegóły zapraszam TUTAJ.

 Kliknij screenshot aby zobaczyć LIVE DEMO.

O autorze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DIVI 20% TANIEJ

Specjalna promocja na zakup subskrypcji w Elegant Themes. W ramach subskrypcji otrzymujemy dostęp m.in. do najpopularniejszego pagebuildera dla WordPress’aDIVI.

UWAGA! Po kliknięciu działa tylko 24h!

:: PROMO 10% ::