Wybierz Strona

Elegant Themes wprowadził opcję dożywotniego dostępu do swojej oferty

Kilka dni temu, najpopularniejszy producent profesjonalnych szablonów WordPress – Elegant Themes, wprowadził do swojej oferty nową opcję – Lifetime Acces (dożywotni dostęp). Dotychczas klienci mogli wybierać spośród dwóch rocznych subskrypcji, które różniły się między sobą dostępem do plików graficznych PSD oraz do kilku pluginów. Obie subskrypcje uprawniają do pobrania WSZYSTKICH szablonów i pomocy technicznej przez okres jednego roku. Po tym okresie oczywiście nadal możemy używać szablonów, jednak nie mamy już dostępu do aktualizacji, supportu ani najnowszych skórek.

Lifetime Access pozwala na dożywotni dostęp do wszystkich obecnych oraz przyszłych szablonów, aktualizacji, nieograniczonego dostępu do pomocy technicznej, plików PSD oraz wszystkich pluginów. W chwili obecnej (7 marzec 2013r.) Elegant Themes oferuje 81 szablonów z różnorodnej tematyki. Każdego miesiąca pojawia się przynajmniej jeden kolejny dopieszczony szablon.

Elegant Themes jest najlepiej znaną marką na rynku WordPress, istnieje od 2008 roku i w tym czasie firmie tej zaufało już ponad 170 tysięcy użytkowników WordPress’a.

Zobacz szablony – KLIK.

Cennik Elegant Themes

 

KILKA SZABLONÓW ELEGANT THEMES:

 

O autorze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DIVI 20% TANIEJ

Specjalna promocja na zakup subskrypcji w Elegant Themes. W ramach subskrypcji otrzymujemy dostęp m.in. do najpopularniejszego pagebuildera dla WordPress’aDIVI.

UWAGA! Po kliknięciu działa tylko 24h!

:: PROMO 10% ::