Wybierz stronę

AVADA – 10 milionów dolarów w 3 lata!

AVADA – 10 milionów dolarów w 3 lata!

W wigilijny wieczór na blogu Envato pojawiła się notka informująca, że najpopularniejszy szablon na ThemeForest, czyli AVADA, osiągnął sprzedaż na poziomie 10 milionów dolarów.  Trzeba przyznać, że wynik robi ogromne wrażenie i najprawdopodobniej nawet sami autorzy nie spodziewali się aż takiego sukcesu. Początkowo przy szablonie pracowało zaledwie dwóch jej twórców, jednak w tej chwili zespół rozrósł się do ponad 20 osób, głównie pracujących w Pakistanie. Każdego tygodnia AVADA sprzedaje ponad tysiąc nowych licencji, cena jednej to 59$.

Szablon AVADA zadebiutował w sierpniu 2012 roku i dosyć szybko stał się jednym z najbardziej popularnych produktów na ThemeForest. Jest to wielofunkcyjne narzędzie do budowy dowolnych stron opartych na wordpressie. Ilość opcji i możliwości powoduje, że za pomocą AVADY możemy zbudować prawie dowolną stronę, jednak z całą pewnością w jeden wieczór nie opanujemy jej wszystkich narzędzi. Dużą pomocą jest możliwość importu przekładowych stron-demo, których w tej chwili jest już kilkanaście.

Zobacz szablon AVADA

avada_szablon

O autorze

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DIVI 20% TANIEJ

Specjalna promocja na zakup subskrypcji w Elegant Themes. W ramach subskrypcji otrzymujemy dostęp m.in. do najpopularniejszego pagebuildera dla WordPress’aDIVI.

UWAGA! Po kliknięciu działa tylko 24h!

:: PROMO 10% ::