Wybierz stronę

WP DaVinci 2.0 – elegancki portal informacyjny

WP DaVinci 2.0 – elegancki portal informacyjny

Szablon WP DaVinci 2.0 otrzymał nową cyferkę w nazwie, motyw solidnie został przebudowany oraz wprowadzono sporo nowinek. Teraz DaVinci obsługuje już urządzenia mobilne, układy strony głównej otrzymały nowe layouty oraz dodano kilka nowych, uatrakcyjniono slidery oraz poprawiono kod pod SEO.

DaVinci prezentuje się wyjątkowo elegancko, delikatne linie, kolorystyka, układ stron, rozmieszczenie banerów reklamowych, sliderów, widżetów zostało dobrze przemyślane i zaprojektowane. Szablon posiada sporo wbudowanych widżetów, które możemy umiejscowić w wielu miejscach. Motyw ten świetnie nadaje się do prowadzenia serwisów informacyjnych i zaawansowanych blogów, jak również stron biznesowych (dostępnych jest specjalny układ dla stron biznesowych).

Twórcy tego szablonu – SOLOSTREAM – posiadają w swojej ofercie wiele innych ciekawych szablonów, głównie na portale i serwisy informacyjne.

KOD PROMOCYJNY: Po wybraniu dowolnego szablonu lub subskrypcji wprowadź kod 26009B a otrzymasz 10$ upustu.

Cena szablonu:
59$ – pojedynczy szablon
99$ – kwartalna subskrypcja na wszystkie szablony
129$ – roczna subskrypcja na wszystkie szablony

ZOBACZ SZABLON lub KUP TERAZ

O autorze

2 komentarze

  1. Wojtek

    Rewelacyjny jest ten szablon. Do tej pory nigdy nie miałem ochoty kupować szablonów, ale ten jest – według mnie – wart swojej ceny. Niby prosty, ale mnie urzekł. Jest po prostu w moim stylu.

  2. Wit

    Ja długo szukałem estetycznego szablonu na portal i wybrałem WP-Clear, niemal identyczny do WP-DaVinci. Jestem bardzo zadowolony, support mają rewelacyjny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DIVI 20% TANIEJ

Specjalna promocja na zakup subskrypcji w Elegant Themes. W ramach subskrypcji otrzymujemy dostęp m.in. do najpopularniejszego pagebuildera dla WordPress’aDIVI.

UWAGA! Po kliknięciu działa tylko 24h!

:: PROMO 10% ::